X
X
X
 
IBM Connections 6.0

IBM Connections ile iş hayatının alışkanlıkları sosyalleşiyor. Peki IBM Connections 6.0 nedir ve avatajları nelerdir?

 
IBM Connections 6.0

İş için Social Yazılım

Sosyal araçlar sayesinde insanları bir araya getiriyoruz.

IBM Connections 6.0

IBM Connections ile iş hayatının alışkanlıkları sosyalleşiyor. Peki IBM Connections 6.0 nedir ve faydaları nelerdir?

 
Bilgi çağının çalışanları, daha fazla bilgiye sahip olduklarından veri bombardımanından çıkıp ihtiyaç duydukları bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmaları gerekir. Buna izin veren araçları içeren kurumsal sosyal network oluşumu sayesinde yetkilendirilmeleri gerekir.
 

Organizasyonlar, sürekli değişen sektör şartlarına ayak uydurmak ve değişimi kucaklamak için çalışanları ile birlikte çalışmalı, onların isteklerini ve performanslarını dikkate almalı.

IBM Connections 6.0, kritik iş süreçlerinde kullanıcıların güven ve beklentileriyle ortaya çıkan fırsatlara göre uzmanlardan oluşan networklerle bütünleşmek için tasarlanmıştır.

IBM Connections 6.0, kurumunuzun doğru insanlar, hızlı inovasyon ve sonuca ulaşma ile iç içe geçmesine yardımcı olan lider sosyal yazılım platformudur.

Kullanıcılar, profillerini düzenleyebilir; etkinlikler, bloglar, topluluklar, yer işaretleri, kartvizitler oluşturabilir ve paylaşabilir. İlgili topluluklara üye olabilir, bilgi paylaşımında bulunabilir ve işi konusunda network sağlayarak uzman görüşlerden faydalanabilir. 

Bu entegre ve güvenlik bakımından zengin platform, kritik iş süreçleri bağlamında kişilerin uzmanlardan oluşan networklerle bütünleşmesine yardımcı olur. Artık herkes, güvenli ve beklentileri doğrultusunda hareket edebilir ve ortaya çıkan imkanlara yanıt verebilir. IBM Connections, hibrit ve bulut da dahil olmak üzere şirketinizin yerleşkesinde kurulum seçenekleri sunar.

IBM Connections 6.0 hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner