X
X
X
 
Değişken Veri Basımı

Dijital çağın hâkim olduğu günümüzün koşullarında kullanıcılara zamandan tasarruf ederek kolaylık sağlanması, internetin olmazsa olmazları arasındadır. 

 
Değişken Veri Basımı

Hızlı, kolay, dijital, size özel

değişken veri basımı.

Bayi İlanlarınız İçin Standardizasyon mu Gerekiyor?

Dijital çağın hâkim olduğu günümüzün koşullarında kullanıcılara zamandan tasarruf ederek kolaylık sağlanması, internetin olmazsa olmazları arasındadır. Şirketler bayileri için de bu kullanıcı deneyimini sunmak ve kurumsal kriterlerine uygun olarak hareket etmelerini sağlamak durumundadır. Variable Data Printing yani Değişken Veri Basımı ise böyle bir dönemde bayileri olan şirketlerin özelleştirilebilir ve kurumun kurallarına uygun pazarlama materyalleri hazırlamalarına imkân sağlar.

Neden Değişken Veri Basımı?

Günümüzde markaların artık bir yayıncı gibi hareket etmesi gerekmektedir. Dayanıklı ve ölçülebilir bir veri basımı gerçekleştirmek için değişken veri basımı, şirketlerin yayıncılığa ilişkin geliştirme becerilerini sağlamaktadır. Bununla birlikte bayilerin kullanımına yönelik pazarlama ilanları, kurumun istediği gibi hazırlanır ve bir bütünlük içinde servis edilir.

Adobe InDesign Server

Adobe InDesign CC sunucu yazılımı, InDesign CC2'nin tasarım, layout, yayıncılığa ilişkin geliştirme becerilerini sağlayan dayanıklı ve ölçülebilir motor imkanı sunar. Bu da size programlı olarak birleştirilmiş otomatik doküman oluşturma seçeneği sağlar.

InDesign Server motoru, geniş ölçüde reklamcılık, katalog, editöryel ve yayın çözümlerine yönlendirir. Dünya çapında, finansal, idari, perakende ve daha fazla hizmet dahil olmak üzere birbirinden farklı sektörlerde kullanılır.
Adobe InDesign kullanarak geliştirdiğimiz "Reklam Sihirbazı" uygulaması, otomotiv markalarının bayilerine, özelleştirilebilir pazarlama materyalleri hazırlamalarına imkan sağlar. Materyaller ancak sihirbaz adımları takip edilerek, berlirli standartlar çerçevesinde yapılabilir.

Nasıl Geçiş Sağlarım?

İlan Sihirbazı uygulaması sayesinde şirketlerinizin belli standartlarına göre bayilerinize özel reklamcılık, katalog, editöryel ve yayın çözümleri ile dijital veri basımı sağlayabilirsiniz.

Şirketime ne katkı sağlar?

 • Otomatik doküman oluşturma,
 • Bayilere yönelik sunulan pazarlama materyallerini standardize edilmesi,
 • Bayiler arasındaki onay & takip süreçlerinin minimize edilmesi,
 • İletişim materyallerinin tek bir platformda toplanması,
 • Dijital iletişimin sunduğu avantajları kullanarak çeşitliliğin artırılması gibi pek çok avantaj sunar.
   

Hangi sektörlerde kullanılabilir?

 • Otomotiv
 • Beyaz Eşya
 • Gıda
 • Perakende
 • Bayi Ağı İlanı Veren Şirket Sektörleri
   

Nasıl Edinirim?

Değişken veri basımı avantajlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçin, süreçlerinizi değerlendirelim ve size uygun çözümlere birlikte karar verelim.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner