X
X
X
 

Pınar

Dijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics
 

Gıda sektörünün öncü markalarından biri olan Pınar'ın web sitesini, markanın geçmişten gelen güçlü mirasını en iyi şekilde yansıtma hedefi ile geliştirdik.

Bu bakış açısıyla web sitesi, markanın tüketicileri ile olan bağını pekiştiren bir iletişim kanalı olarak konumlandırıldı. Çocuklardan yatırımcılara kadar olan geniş yelpazedeki hedef kitlesine uygun bir içerik kurgusu planladık. Bu kurgu içerisinde; ürün grupları ve alt markalar, sosyal sorumluluk faaliyetleri, Pınar markası ile özdeşleşen geleneksel etkinlikler, yatırımcılara yönelik finansal bilgilendirmeler, dergi ve yayınlar gibi pek çok içerik yer alıyor.. Bu nedenle web sitesini Pınar'ın pazarlama stratejilerine, önceliklerine ve sektör dinamiklerine göre kolay güncellenebilir bir yapıda hazırladık. Çift yönlü iletişime imkan sağlamak üzere, tüketicilerin bilgilerilerini aldığımız, onların geribildirimlerini paylaşabildikleri formlar da sitede yer alıyor..

Web sitesi başta olmak üzere sosyal medya çalışmaları da dahil olacak şekilde Pınar'ın tüm dijital iletişim faaliyetlerine katkı sağlamak üzere, düzenli danışmanlık, raporlama ve analiz hizmetleri sunmaya devam ediyoruz..

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner