X
X
X
 

Unit Elekrtrik

Dijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS
 

Unit Group'a ait, toptan ve perakende elektrik alım satımı yapan Unit Elektrik web sitesindeki için öncelikli hedefimiz, Türkiye'de gelişmekte olan "indirimli elektrik" konseptini ziyaretçilere anlatmaktı.

Bu hedef doğrultusunda Unit Elektrik için yeni bir web sitesi hazırladık. Site, Unit Elektrik'in pazarlama stratejisi doğrultusunda, nihai tüketicilere sistemi ve avantajlarını anlatan, sistemi kullanan mevcut üyeler için ise aradıkları bilgilere kolayca ulaşabilecekleri bir yapıda tasarlandı.

Web sitesi üzerinde üyelerin, kullanıcı adı ve şifreleri ile kendileri için hazırlanan alana giriş yapabilecekleri, sonrasında fatura bilgilerini görüntüleyebilmeleri ve fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir Online Ödeme Sistemi yer alıyor. Unit Elektrik tarafından geliştirilen bu yazılımı, hazırladığımız kurumsal web sitesine entegre ettik. Bu sayede tüketicilerin tek bir noktadan tüm ihtiyaçlarını karşılaybilmelerini sağladık.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner