X
X
X
 

TEV

LEDİS, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics
 

Türk Eğitim Vakfı için, online bağış sistemi ile desteklenen ve modern çizgilere sahip bir web sitesi geliştirdik.

Türk Eğitim Vakfı (TEV) 4 Mayıs 1967 tarihinde merhum Vehbi Koç'un önderliğinde eğitime gönül vermiş 205 kişi tarafından kuruldu. Her yıl binlerce meslek lisesi ve üniversite öğrencisine burs veren TEV’in dijital kanal yönetimi, LuckyEye tarafından modern araçlarla desteklenerek geliştirildi.

Türk Eğitim Vakfı ile birlikte aktif bir şekilde çalışılarak tev.org.tr için vakfın prestijine en uygun olan tasarım gerçekleştirildi. LEDİS içerik yönetim sistemi çözümümüz ise kolay kullanıcı arayüzü özellikleri ile TEV tarafından web site altyapısı olarak tercih edildi.

Türk Eğitim Vakfı’nın ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen ayrı bir yazılım uygulamasıyla Online Bağış Bölümü, web sitesi için özel olarak hazırlandı. Online Bağış sistemi, Türk Eğitim Vakfı’na bağış yapmak isteyen kullanıcıların kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için tasarlandı.

LuckyEye, Türk Eğitim Vakfı’nın dijital iletişim faaliyetlerine katkı sağlamak üzere, düzenli danışmanlık, raporlama ve analiz hizmetleri sunmaya devam etmektedir. 

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner