X
X
X
 

Rixos

Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, CRM
 

LuckyEye tarafından yenilenen teknolojik altyapısı, içerik dizini, interaktif yapısı ve tasarımıyla misafirlerinin konaklama deneyimini kolaylaştıran Rixos web siteleri, konuklarına lüks ve konforu buluşturan özel bir deneyim sunuyor.

Rixos konaklama servislerindeki özel konforu, dijital adreslerinde de konuklarına yaşatıyor. Lüks ve konforun buluşma noktası Rixos, artık dünyanın dört bir yanındaki misafirlerini LuckyEye tarafından ayrıcalıklı olarak geliştirilen, stil sahibi yeni web sitelerinde karşılıyor.

Farklı dillerde hizmete girerek yenilenen Rixos otellerinin web siteleri, konuklarına zaman ve mekândan bağımsız olarak Rixos konforuna kolayca ulaşma imkânı sağlıyor.  Rixos otelleri içerisinde sunulan bu farklı stil duygusu, Rixos kurumsal web sitesi www.rixos.com ile birlikte Rixos Hotels’e bağlı 29 otelin web sitesinde LuckyEye altyapısı ve tasarımıyla yaşatılıyor.

Müşterilerimizin taleplerine esnek bir şekilde cevap verecek nitelikte geliştirdiğimiz LEDİS içerik yönetim sistemi, kullanıcı yönetimi işlevselliği ve kolay kullanıcı arayüzü özellikleri ile Rixos Hotels tarafından web site altyapısı olarak tercih edilen çözümlerimiz arasında bulunuyor.

Rixos misafirleri için Rixos’ta kaldıkları sırada otel etrafında gezebilecekleri alternatif mekânlar için her web sitesi için Destinasyonlar bölümünü özel olarak hazırladık. Rixos Hotels için oluşturduğumuz 30 web sitesine ek olarak müşterimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetler için farklı çözümler oluşturduk;

  • Rixos Fırsatlar Paneli
  • Rixos İnsan Kaynakları Web Sitesi
  • Rixos İnteraktif Harita ve Paneli
  • Rixos Social
     

LuckyEye olarak 360 derece hizmet anlayışı ile Rixos felsefesini kurumun kimliğine uygun olarak yansıtmaya devam ediyoruz.

Rixos

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner