X
X
X
 

OnurAir

Dijital Pazarlama, LEDİS, Yazılım Geliştirme
 

"En uygun fiyata uçak bileti” sloganını benimseyen OnurAir için konuklarının ihtiyaçlarını düşünerek kullanımı kolay ve modern arayüze sahip yeni kurumsal web sitesini yayınladık.

OnurAir konuklarının uçuşları için gerekli olan online işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmeleri için www.onurair.com kullanımı kolay bir web deneyimi sunuyor. Dijital platformdaki hizmet ağının yeni iletişim kanalları ile oluşturulmasında OnurAir’e katkı sağlıyor, bu alanda tüm uzmanlığımızı paylaşıyoruz.

Türkiye'nin en köklü özel havayolu şirketi olan Onur Air, günümüzde dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 15 noktaya sefer düzenliyor. LuckyEye olarak biz de OnurAir kurumsal kimliğinden yola çıkarak yolcularının en çok ihtiyaç duyacağı işlem ve bilgilere en pratik şekilde ulaşmalarını sağladık. Altyapıda ise OnurAir web sitesinin yoğun trafiğini karşılamak için güçlü içerik yönetim sistemimiz LEDİS devreye girdi.

OnurAir kurumsal web sitesi için, müşterilerinin ihtiyacını karşılamaya yönelik yeni ve özel bölümler eklemeye devam ediyoruz. Buna ek olarak Arama Motoru Optimizasyon (SEO) çalışmaları da düzenli olarak LuckyEye tarafından gözden geçiriliyor.

OnurAir

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner