X
X
X
 

Mercedes Bayi İletişim Platformu

Özel Çözümler, Portal Çözümleri, Adobe
 

Mercedes'in bayileri ile iletişimini kuvvetlendirmeye yönelik bir iletişim platformu hazırladık.

Bayilerin şifreleri ile giriş yapabildikleri platform içerisinde bayiler için pazarlama materyalleri, kurumsal kimlik dokümanları, kampanya kurguları, ürün bilgileri, pazara yönelik güncel veriler ve Mercedes yayınları yer alıyor.

Platform'u hazırlarken ki bir diğer amacımız, farklı bayilerin verdiği ilanları Mercedes kurumsal kimliği çerçevesinde standardize edebilmekti.. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak ilanların adım adım site üzerinden hazırlanabildiği bir "İlan Sihirbazı" geliştirdik. Bayiler Mercedes tarafından sunulan standart şablonları kullanarak 4 adımda istedikleri araç için ilanlarını oluşturabiliyorlar. Tamamlanan ilanlar Mercedes'in reklam ajansına onay için gönderiliyor. Onaylanan ilanlar basılabilir tasarım dosyası olarak sistemden alınabiliyor. Bu noktada portalde Adobe Indesign Sunucu ile entegrasyon bulunuyor.

Platformun kullanılması ile oluşan yeni taleplerin ve geliştirmelerin yapılması konusunda Mercedes'e destek hizmetleri sunmaya devam ediyoruz..

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner