X
X
X
 

Karsan

Dijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya
 

Kıraça Holding bünyesinde Türk otomotiv sanayinde 45 yılı geride bırakan Karsan, kendi markası da dahil, dünyanın önde gelen markaları için üretim yapmakta, yaygın ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Karsan web sitesini markanın yenilenen kurumsal kimliği çerçevesinde yeniden hazırladık. Sitede Karsan'ın markaları, ürünleri, satış sonrası hizmetleri ve projeleri detaylı şekilde paylaşılıyor. Yatırımcılara yönelik finansal verilere, özel durum açıklamalarına ve çeşitli raporlara "Yatırımcı İlişkileri" bölümünde ulaşılabiliyor.

Site altyapısında yer alan LEDİS İçerik Yönetim Sistemi ile, site yöneticileri ihtiyaç duydukları zamanda tüm içerikleri güncelleyebiliyor ve siteyi pazarlama hedeflerine uygun yönetebiliyor.

Web sitesi çalışmalarınn yanı sıra markanın sosyal medya faaliyetlerinde de iş ortaklığımız devam ediyor. Sosyal medya stratejisinin geliştirilmesi, sosyal ağlar üzerinden marka iletişiminin yönetilmesi ve kapsamlı raporlama hizmetlerimiz ile markaya katma değer sunmaya devam ediyoruz..

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner