X
X
X
 

Beyoğlu Gençlik Merkezi

Dijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya
 

Beyoğlu Belediyesi'nin gençlik politikaları kapsamında Beyoğlu'ndaki 15-30 yaş arası gençlerin kültürel, sosyal açıdan gelişiminin desteklendiği, hayat becerisinin kazandırıldığı, gençlik çalışanları ve gönüllü gençlik ekipleri ile birlikte gençlik aktivitelerinin düzenlendiği merkezin internet üzerinde de en iyi şekilde tanıtılması için web sitesini geliştirdik.

Bu proje çerçevesinde hedefimiz, gençler arasında iletişimi zaten olan forum alanlarından sosyal medyaya da taşımak ve bunu da siteye yansıtmaktı. Ayrıca gençlerin daha dinamik bir yapıyla sunduğumuz ana sayfada en son projelerden haberdar olmasını sağlamak ve merkezin aktivitelerine katılımlarının maksimuma çıkarmaktı. Bunun için daha ilgi çekici bir tasarım kullandık. Gençlerin kendilerini merkezin bir üyesi olarak görebilmeleri için Facebook badge entegrasyonunu ön plana çıkardık. Yine merkezde açılan kurslara katılımlarının arttırmak için başvuruları sitemiz üzerinden yapılabilir hale getirdik.

İlerleyen dönemde sosyal medya üzerinde yapacağımız çekilişler ile Beyoğlu'ndaki kültür-sanat merkezlerindeki gösterilere bilet hediye ederken, sitede kullanacağımız bağlantılar ile de sosyal medya – site ilişkisini daha da arttırmayı planlıyoruz.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner