X
X
X
 

Aroma

Dijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM
 

Türkiye'nin en eski meyve suyu markalarından biri olan Aroma'nın web sitesini hazırlarken ki önceliğimiz; markanın gençlerle olan iletişimini kuvvetlendirmek, yurtiçi pazarındaki başarısını yurtdışı pazarına da taşımasına katkı sağlayacak özelliklerini ön plana çıkartmak ve topluma katkı faaliyetlerini daha iyi ifade edebilmekti.

Site tasarım yaklaşımında marka ile özdeşleşen tazelik, doğallık ve sadelik temalarını kullandık. Site içerisinde yer alan "Aroma ile Yaşam" bölümünde sağlıklı yaşam ipuçları, Aroma ürünleri ile hazırlanabilecek lezzetli tarifler, merak ettikleriniz gibi dinamik içerik bölümleri yer alıyor. Sitedeki tüm içerikler altyapıda kullanılan Ledis içerik yönetimi sistemimiz sayesinde kolaylıkla güncellenebiliyor.

Reklam fimlerinde kullanılan ve marka ile özdeşleşen "Aroma'dan başkasını arama" sloganı ile site içerisinde dinamik içeriler sunmaya devam ediyoruz..

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner