X
X
X
 
Garanti Bankası01Garanti BankasıYatırımcı İlişkileri, Dijital Pazarlama, LEDİS

Garanti Bankası'nın her sene yatırımcılarına yönelik hazırladığı geleneksel faaliyet raporlarını, 3 senedir Interaktif Faaliyet Raporu olarak hazırlıyoruz.

Beyoğlu Belediyesi02Beyoğlu BelediyesiDijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya

Beyoğlu Belediyesi'ne 2006 yılından bugüne dijital pazarlama alanında tam hizmet sunuyoruz.

Rixos03RixosDijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, CRM

LuckyEye tarafından yenilenen teknolojik altyapısı, içerik dizini, interaktif yapısı ve tasarımıyla öne çıkan Rixos web siteleri, konuklarına lüks ve konforu buluşturan özel bir deneyim sunuyor.

Pınar04PınarDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Gıda sektörünün öncü markalarından biri olan Pınar'ın web sitesini, markanın geçmişten gelen güçlü mirasını en iyi şekilde yansıtma hedefi ile geliştirdik.

OnurAir05OnurAirDijital Pazarlama, LEDİS, Yazılım Geliştirme

En uygun fiyata uçak bileti” sloganını benimseyen OnurAir için konuklarının ihtiyaçlarını düşünerek kullanımı kolay ve modern arayüze sahip yeni kurumsal web sitesini yayınladık.

Uluslararası Altın Portakal Film Festivali06Uluslararası Altın Portakal Film Festivali

Türkiye’nin sinema alanındaki en prestijli film festivali niteliğini taşıyan Uluslararası Altın Portakal Film Festivali, yenilenen web sitesinde LuckyEye LEDİS içerik yönetim sistemini tercih etti.

Azuree07AzureeDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Azuree, Kıraça Holding bünyesinde faaliyet gösteren Sirena Marine'in ilk seri üretim yelken markasıdır.

Polin08PolinDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS

Dünyanın en büyük su parkları tasarımcısı ve üreticisi olan Polin için yeni bir web sitesi hazırladık.

Aroma09AromaDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM

Türkiye'nin en eski meyve suyu markalarından biri olan Aroma'nın web sitesini hazırlarken ki önceliğimiz; markanın gençlerle olan iletişimini kuvvetlendirmekti. 

Carguru10CarguruDijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS

Eresinler Grubu’na ait online araç kiralama markası Carguru’nun yeni web sitesini, LuckyEye LEDIS içerik yönetim sistemi altyapısıyla geliştirdik.

PwC11PwCDijital Pazarlama, LEDİS

2009 yılından itibaren PwC'nin Türkiye pazarında yürüttüğü dijital iletişim faaliyetleri konusunda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Sirena Marine12Sirena MarineDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Kıraça Holding bünyesinde denizcilik sektöründe faliyet gösteren Sirena Marine, Azimut – Benetti Grubu'na ait, Azimut markasının Türkiye'deki üreticisidir.

Beyoğlu Gençlik Merkezi13Beyoğlu Gençlik MerkeziDijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya

Beyoğlu'ndaki 15-30 yaş arası gençlerin kültürel, sosyal açıdan gelişiminin desteklendiği gençlik merkezinin internet üzerinde de en iyi şekilde tanıtılması için web sitesini geliştirdik.

Sarelle14SarelleDijital Pazarlama

Bilinçli, araştırmacı, kalite tutkusu yüksek ve özenli annelerin tercihi olan Sarelle'nin marka sitesini Sarelle'nin ambalajından yola çıkarak tasarladık.

Tadelle15TadelleDijital Pazarlama

Son yıllarda "Tadelle'nin içine koyduklarımız kadar koymadıklarımız da önemli!" sloganı ile pazarlama faaliyetlerine hız veren markanın web sitesini, ürünün pazarlama mesajlarını destekleyen bir yapıda hazırladık.

Karsan16KarsanDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Karsan web sitesini markanın yenilenen kurumsal kimliği çerçevesinde yeniden hazırladık.

Pınar Su17Pınar SuDijital Pazarlama, LEDİS

Pınar Su web sitesini "Yaşam Pınarım" konsepti çerçevesinde sağlık, doğallık ve tazelik temalarına vurgu yaparak tasarladık.

Dumankaya18DumankayaPortal Çözümleri, CRM, Dijital Pazarlama, Adobe

Dumankaya'nın internet üzerinden gayrimenkul projelerinin tanıtımını online olarak gerçekleştirilebileceği ve ön satış işleminin yapılabileceği Online Satış ve Pazarlama Platformu'nu hayata geçirdik.

Albaraka Türk19Albaraka TürkDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Türkiye'de katılım bankacılığı alanındaki finansal kuruluşların ilki ve öncüsü olan Albaraka Türk Katılım Bankası’nın tüm ürün ve hizmetlerini tanıtmaya yönelik kurumsal web sitesini hazırladık.

Mercedes20MercedesÖzel Çözümler, Portal Çözümleri, Adobe

Mercedes'in bayileri ile iletişimini kuvvetlendirmeye yönelik bir iletişim platformu hazırladık.

Kemerburgaz Üniversitesi21Kemerburgaz ÜniversitesiDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Kemerburgaz Üniversitesi'nin web sitesini hazırlarken ki hedefimiz; rekabetin yoğun olduğu tercih zamanında, aday öğrencilerin Üniversite'yi tanımalarını sağlamaktı.

Erdemir22ErdemirDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Türkiye'nin en büyük yassı çelik üreticilerinden olan Ereğli Demir Çelik'in (Erdemir) web sitesini Ledis içerik yönetimi sistemi üzerinde geliştirdik.

Karsan Jest23Karsan JestDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics

Karsan ticari araç segmentinde konumlandırdığı JEST markası ile şehir içi toplu taşımacılık için yolcu minibüsleri üretiyor.

Unit Elekrtrik24Unit ElekrtrikDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS

Unit Group'a ait, toptan ve perakende elektrik alım satımı yapan Unit Elektrik web sitesindeki için öncelikli hedefimiz, Türkiye'de gelişmekte olan "indirimli elektrik" konseptini ziyaretçilere anlatmaktı.

Aslanoba Gıda25Aslanoba GıdaDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Juss Meyve Sularının üretimini yapan Aslanoba Gıda'nın, nakliye, bilişim ve hayvancılık alanlarında da önemli yatırımları bulunuyor.

T-bank26T-bankDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Butik bankacılık hizmetleri sunan T-Bank'ın web sitesini, bankanın bütünleşik iletişim stratejisine uygun olarak geliştirdik.

GSD Holding27GSD HoldingDijital Pazarlama, SEO/SEM

GSD Holding'in kurumsal web sitesini, farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm grup şirketlerini tek bir çatı altına toplayarak yeniden tasarladık.

Polin iPad Uygulaması28Polin iPad UygulamasıMobil

Polin iPad Uygulamasını belirlenen 6 adet su parkı planı üzerine, listede bulunan 15 farklı kaydırağın yerleştirilmesi esasına göre hazırladık.

Türk Kahvesi Derneği29Türk Kahvesi DerneğiDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics

Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği, Türkiye'de ve Dünya'da Türk kahvesi kültürünü, yaşayan bir değer haline getirmek hedefi ile çalışmaktadır.

Tekstilbank30TekstilbankDijital Pazarlama, Analytics

Tekstilbank'ın web sitesini, bankanın iletişim stratejilerini ve dinamik pazarlama hedeflerini destekleyecek şekilde yeniden hazırladık.

Mishka31MishkaDijital Pazarlama, LEDİS, e-ticaret

Mishka'nın daha çok kişiye ulaşabilmesi için dijital pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz. Mishka markasını, felsefesini ve ürünlerini anlattığımız bir web sitesi tasarladık.

The Ottomans32The OttomansLEDİS, Dijital Pazarlama, e-ticaret

www.theottomans.com, Luckyeye'ın sahip olduğu, Osmanlı'nın tarzını yansıtan seçkin koleksiyonlardan eşsiz ürünleri sunan bir online alışveriş sitesidir.

Nurol GYO33Nurol GYODijital Pazarlama, LEDİS, Sosyal Medya, SEO/SEM, Analytics

Nurol grubu şirketlerinden Nurol GYO’nun ve geliştirmekte olduğu gayrimenkul projelerinin dijital kanallarını, markanın prestijine uygun olarak tasarladık.

TEV34TEVLEDİS, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics

Türk Eğitim Vakfı için, online bağış sistemi ile desteklenen ve modern çizgilere sahip bir web sitesi geliştirdik.

Pera Müzesi35Pera MüzesiDijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics

Seçkin eserlere ev sahipliği yapan Pera Müzesi’nin dijital kanal kullanımı, sanatı sanatseverlerle buluşturan özel bir deneyim sunuyor. 

Social Business TR36Social Business TRDijital Pazarlama, Blog

Günümüzün ilgi çeken konusu “Sosyal İşletme” veya “Social Business” hakkında zengin içerikle donatılmış, ayrıntılı ilk ve tek Türkçe kaynak olan “Social Business Türkiye” blog sitesini yayınladık.

Hyundai37HyundaiDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Hyundai İkinci El web sitesi, bayiler ve ikinci el müşterilerini dijital platformlarınrahatlığı ile buluşturuyor.

Event You Make38Event You MakeDijital Pazarlama, Yazılım Geliştirme, SEO/SEM, Analytics

Event You Make,etkinliklerin organizasyonu için yepyeni bir deneyim sunuyor.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner