X
X
X
 
Garanti Bankası01Garanti BankasıYatırımcı İlişkileri, Dijital Pazarlama, LEDİS

Garanti Bankası'nın her sene yatırımcılarına yönelik hazırladığı geleneksel faaliyet raporlarını, 3 senedir Interaktif Faaliyet Raporu olarak hazırlıyoruz.

Beyoğlu Belediyesi02Beyoğlu BelediyesiDijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya

Beyoğlu Belediyesi'ne 2006 yılından bugüne dijital pazarlama alanında tam hizmet sunuyoruz.

Rixos03RixosDijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, CRM

LuckyEye tarafından yenilenen teknolojik altyapısı, içerik dizini, interaktif yapısı ve tasarımıyla öne çıkan Rixos web siteleri, konuklarına lüks ve konforu buluşturan özel bir deneyim sunuyor.

Pınar04PınarDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Gıda sektörünün öncü markalarından biri olan Pınar'ın web sitesini, markanın geçmişten gelen güçlü mirasını en iyi şekilde yansıtma hedefi ile geliştirdik.

OnurAir05OnurAirDijital Pazarlama, LEDİS, Yazılım Geliştirme

En uygun fiyata uçak bileti” sloganını benimseyen OnurAir için konuklarının ihtiyaçlarını düşünerek kullanımı kolay ve modern arayüze sahip yeni kurumsal web sitesini yayınladık.

Azuree06AzureeDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Azuree, Kıraça Holding bünyesinde faaliyet gösteren Sirena Marine'in ilk seri üretim yelken markasıdır.

Polin07PolinDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS

Dünyanın en büyük su parkları tasarımcısı ve üreticisi olan Polin için yeni bir web sitesi hazırladık.

Aroma08AromaDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM

Türkiye'nin en eski meyve suyu markalarından biri olan Aroma'nın web sitesini hazırlarken ki önceliğimiz; markanın gençlerle olan iletişimini kuvvetlendirmekti. 

Sirena Marine09Sirena MarineDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Kıraça Holding bünyesinde denizcilik sektöründe faliyet gösteren Sirena Marine, Azimut – Benetti Grubu'na ait, Azimut markasının Türkiye'deki üreticisidir.

Beyoğlu Gençlik Merkezi10Beyoğlu Gençlik MerkeziDijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya

Beyoğlu'ndaki 15-30 yaş arası gençlerin kültürel, sosyal açıdan gelişiminin desteklendiği gençlik merkezinin internet üzerinde de en iyi şekilde tanıtılması için web sitesini geliştirdik.

Sarelle11SarelleDijital Pazarlama

Bilinçli, araştırmacı, kalite tutkusu yüksek ve özenli annelerin tercihi olan Sarelle'nin marka sitesini Sarelle'nin ambalajından yola çıkarak tasarladık.

Tadelle12TadelleDijital Pazarlama

Son yıllarda "Tadelle'nin içine koyduklarımız kadar koymadıklarımız da önemli!" sloganı ile pazarlama faaliyetlerine hız veren markanın web sitesini, ürünün pazarlama mesajlarını destekleyen bir yapıda hazırladık.

Karsan13KarsanDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics, Sosyal Medya

Karsan web sitesini markanın yenilenen kurumsal kimliği çerçevesinde yeniden hazırladık.

Pınar Su14Pınar SuDijital Pazarlama, LEDİS

Pınar Su web sitesini "Yaşam Pınarım" konsepti çerçevesinde sağlık, doğallık ve tazelik temalarına vurgu yaparak tasarladık.

Mercedes15MercedesÖzel Çözümler, Portal Çözümleri, Adobe

Mercedes'in bayileri ile iletişimini kuvvetlendirmeye yönelik bir iletişim platformu hazırladık.

Karsan Jest16Karsan JestDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics

Karsan ticari araç segmentinde konumlandırdığı JEST markası ile şehir içi toplu taşımacılık için yolcu minibüsleri üretiyor.

Unit Elekrtrik17Unit ElekrtrikDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS

Unit Group'a ait, toptan ve perakende elektrik alım satımı yapan Unit Elektrik web sitesindeki için öncelikli hedefimiz, Türkiye'de gelişmekte olan "indirimli elektrik" konseptini ziyaretçilere anlatmaktı.

T-bank18T-bankDijital Pazarlama, LEDİS, SEO/SEM, Analytics

Butik bankacılık hizmetleri sunan T-Bank'ın web sitesini, bankanın bütünleşik iletişim stratejisine uygun olarak geliştirdik.

GSD Holding19GSD HoldingDijital Pazarlama, SEO/SEM

GSD Holding'in kurumsal web sitesini, farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm grup şirketlerini tek bir çatı altına toplayarak yeniden tasarladık.

Polin iPad Uygulaması20Polin iPad UygulamasıMobil

Polin iPad Uygulamasını belirlenen 6 adet su parkı planı üzerine, listede bulunan 15 farklı kaydırağın yerleştirilmesi esasına göre hazırladık.

Türk Kahvesi Derneği21Türk Kahvesi DerneğiDijital Pazarlama, SEO/SEM, LEDİS, Analytics

Türk Kahvesi Kültürü ve Araştırmaları Derneği, Türkiye'de ve Dünya'da Türk kahvesi kültürünü, yaşayan bir değer haline getirmek hedefi ile çalışmaktadır.

Mishka22MishkaDijital Pazarlama, LEDİS, e-ticaret

Mishka'nın daha çok kişiye ulaşabilmesi için dijital pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz. Mishka markasını, felsefesini ve ürünlerini anlattığımız bir web sitesi tasarladık.

The Ottomans23The OttomansLEDİS, Dijital Pazarlama, e-ticaret

www.theottomans.com, Luckyeye'ın sahip olduğu, Osmanlı'nın tarzını yansıtan seçkin koleksiyonlardan eşsiz ürünleri sunan bir online alışveriş sitesidir.

TEV24TEVLEDİS, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics

Türk Eğitim Vakfı için, online bağış sistemi ile desteklenen ve modern çizgilere sahip bir web sitesi geliştirdik.

Pera Müzesi25Pera MüzesiDijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics

Seçkin eserlere ev sahipliği yapan Pera Müzesi’nin dijital kanal kullanımı, sanatı sanatseverlerle buluşturan özel bir deneyim sunuyor. 

Social Business TR26Social Business TRDijital Pazarlama, Blog

Günümüzün ilgi çeken konusu “Sosyal İşletme” veya “Social Business” hakkında zengin içerikle donatılmış, ayrıntılı ilk ve tek Türkçe kaynak olan “Social Business Türkiye” blog sitesini yayınladık.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner