MobileFirst

MobileFirst

İş dünyası hızla değişiyor. Teknoloji, sektörleri sürekli bir dönüşüme yönlendiriyor. Dönüşümü sağlayamayan sektörlerdeki oyuncular değişiyor, iş yapma şekillleri değişiyor. Şirketler çok farklı etkenleri değerlendirerek, değişken koşullarda hızla kararlar almak zorunda. Çalışanlarımızın bu kadar hızla değişen şartlarda doğru karar verebilmesi için doğru araçları kullanabilmesi gerekiyor.

Bir yandan akıllı cihazlar ve mobil uygulamalar özel hayatımızı çoktan dönüştürdü. Artık hepimizin akıllı telefonları, tabletleri var. Sosyal ağlar hayatımızın merkezine oturdu. Bilgiye ulaşma alışkanlıklarımız değişti. Artık seçtiğimiz konu ve kişiler ile ilgili bilgilerin bize ulaşmasını bekliyoruz. Bireysel kullanım alışkanlıklarımız ile şirketlerimizde bilgiyi yönetme şeklimiz arasındaki makas, sürekli açılıyor. Özellikle iş hayatına yeni başlayan çalışma arkadaşlarımıza mevcut uygulamalarımızı anlatmakta güçlük çekiyoruz.

Tüm dünyadaki şirketler ise bilgiyi yönetme şekilllerini, hızla mobile kaydırıyor; tüm kurumsal uygulamalarını mobilize etmeye çalışıyorlar. Size bu bölümde kurumların mobilize olmaları ile ilgili gelişmeleri aktarmayı hedefledik.

Mobil Uygulama Platformu Satın Alma Rehberi için tıklayınız.

 
Bizi Arayın: +90 212 216 8251
 
 
© Copyright 2016 LuckyEye