Teknolojik Dönüşümü Kullanmayan Rekabetten Uzak Kalır...

Teknolojik Dönüşümü Kullanmayan Rekabetten Uzak Kalır...

Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri özel ya da profesyonel hayatımızdaki süreçler artık daha hızlı bir değişim ve dönüşüm içindeler.

Özel hayattaki değişim ve dönüşüm süreci tamamen kişinin kendi hobi ve ilgi alanlarına ve isteklerine bağlı olarak değişkenlik gösterirken, profesyonel hayatta bu durum biraz daha zorundalık seviyelerinde yaşanmaya başladı.

Artık durum çok net...
 

TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜMÜ KULLANMAYAN REKABETTEN UZAK KALIR...”

Durum teknolojik varlık göstermekten, web sitesinin SEO uyumlu olması veya responsive olmasından çok daha farklı bir boyutta artık. Teknolojiyi, kendi iş süreçlerine adapte etmeyen oyun dışında kalır. Durum çok açık.

Farklı departmanlardan oluşan bir şirkette her departmanın ihtiyaçları, şirket çalışanlarının da farklı departmanlardan talepleri farklıdır. Çok değişkenli arz talep döngüsünün tek hedefi ÇÖZÜM sonucuna çıkmasını en kısa sürede sağlayabilen başarır.

Peki ne oldu?

Şirketler kendi kabuklarını ve sınırlarını kırıp dışarıya açıldı,

Masabaşında çalışmalar yerini ofis dışında hatta şehir dışında çalışmalara bıraktı.

İhtiyaçlar farklılaştıkça şirket içerisinde farklı departmanlar (Süreç yönetimi, İnovasyon v.b.) açıldı.

Bu farklı departmanların iş süreçlerindeki farklı durum tespitlerinden ortaya çıkan rapor analizlerini verime dönüştürmeleri beklenmeye başlandı.

Ve en önemlisi bizler bir adım ötedeki teknolojilerle yaşamaya başladık.

Bir profesyonelseniz; hem şirket dışındaki süreçlerin yönetimi, takibi ve katılımından sorumlu olurken aynı zamanda profesyonel hayatın rutinlerini yerine getirmek üzere ofis içindeki süreçleri yönetmek ve üretim bandından pazarlamaya kadar tüm süreçler hakkında fikir sahibi olmak zorundasınız demektir.

Profesyonel Hayatta Dijital Deneyim Yeniden Tanımlanıyor!

GERÇEK DÜNYAYA HOŞGELDİNİZ...

Hem şirket dışındasınız.

Hem şirket içindesiniz.

Hem süreç yönetiminin en etkin kişisisiniz...

Ve sizi bu süreçlerin vazgeçilmezi yapan yegane varlığınız cebinizdeki akıllı telefonunuz ya da sırt çantanızdaki tabletiniz.

Yukarıda bahsi geçen ve sizi takımın vazgeçilmez oyuncusu yapan her çalışmanın asıl oyuncusu olabilmek için kaç tane uygulamaya ihtiyacınız oldu? 1,2,3.... Belkide artık masaüstünüzü temizlemenin vakti gelmiştir.

Zaman çok değerli tabii ki işinizde ve en önemlisi siz çok değerlisiniz...

Bu süreçlerin asıl kahramanı olabilmek için mobilde çalışmayan uygulamalarla, şirket politikaları gereği ağa bağlı değilken açamadığınız dosyalarla uğraşıken şirketinizin rekabette avantaj sağlayıcı çözümler üretmesine odaklanmanız epey zor olsa gerek.

Teknoloji artık sizi bu tür zorluklardan kurtaracak çözümler üretmeye odaklandı.

Gelişen mobil teknolojiler ile artık her yer ofis...

Mobil kullanıcıların davranış modelleri üzerinden kusursuz müşteri deneyimi ile mobil kaynaklara daha doğru yatırım yapmalarını sağlayan IBM Mobile First platformu üzerine kurulan APPROVE FAST teknolojisi ayrı ayrı yönetmek zorunda kaldığınız tüm uygulamaları tek çatı altında toplayarak kişisel verimliliğinizi arttırmanızı sağlıyor. Akıllı telefon, tablet ve tüm mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz tek bir uygulama ile ofisinizdeki tüm kaynaklarınıza bağlanabilir ve bağlı bulunduğunuz kaynakla ilgili işlemleri yapabilir, onay süreçlerini takip edebilir, raporları alabilir, gelen rapor üzerinden değişiklik yaparak iletebilir hatta siz ofisinizde yokken sizinle çalışan ekibe iş atayabilir ve doğumgünü olan mesai arkadaşınızın doğum gününü intranet hizmetine bağlanarak kutlayabilirsiniz.

Siz şirketinizin hedeflerine odaklanırsınız biz sizin hedeflerinizi yakınlaştıracak teknolojiler üretiriz...

 
Bizi Arayın: +90 212 216 8251
 
 
© Copyright 2016 LuckyEye