X
X
X
 
Çözümler

Müşterilerimiz ve markalar, hizmet mantrası olarak "iyi yeterince iyi değil"i benimserken bu doğrultuda çalışan ekibimiz, müşteri ve paydaşlarının beklentilerinin de ötesinde kalite standartlarında etkin çözümler üretmeye odaklanıyor.

 

LuckyEye Cognitive

LuckyEye Cognitive

İş hayatı, kognitif teknolojiler ile yeniliklere adım atarken LuckyEye Cognitive de bu alanda işe daha fazla değer katmak için çalışıyor. Geleceğin iş modelini, bugünden size sunuyor.

 

Müşteri Deneyimi

Müşteri Deneyimi

Müşteri deneyimi, artık değişiyor. Bugün markanızın müşterileri; ilgi alanları ile ilgili ürünleri, hizmetleri ve kampanyaları kendi ilgilerine özel olarak hazırlanan mesajlardan, reklamlardan ve e-posta hesaplarından takip etmeyi seviyor.

 

B2B Marketing

B2B Marketing

Şirketiniz, diğer şirketlere ürün veya hizmet sunuyorsa B2B harikalar diyarına adım atmış demektir. Bu atmosferin avantajlarından yararlanmak için B2B Marketing faaliyetleri gerçekleştirmeniz şart.

 

Dijital İş Yeri

Dijital İş Yeri

Şirketiniz, konfor alanının dışına çıkıyor mu? Dijital iş yeri konumuna gelerek zaman ve mekandan bağımsız çalışıyor mu?

 

Çalışan Deneyimi

Çalışan Deneyimi

Çalışan deneyimi yönetimi, şirketlerin başarısı için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Peki çalışan deneyimini iyileştirmenin yolları ve çözümleri hangileri?

 

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Şirketlere interaktif Gerçek Zamanlı Web ve Sosyal Medyanın ticari potansiyelini somut sonuçlara dönüştürme konusunda yardımcı olmak üzere; pazarlama ve dijital iletişim stratejilerini planlıyor, kuruyor ve koordine ediyoruz.

 

Dijital Deneyim Yönetimi

Dijital Deneyim Yönetimi

İş temposu ve içerik hızı ivme kazanmaya devam ederken, çoklu kanal ve araçlar yolu ile takipçilerinize online olarak ulaşma isteğiniz de artacaktır.

 

Mobil

Mobil

Mobil devrimi, organizasyonları ve oyunun kurallarını derinlemesine değiştiriyor. Bizler de işinin en iyisini, daha hızlı ve interaktif şekilde yapmaları için organizasyonlara destek veriyoruz.

 

ApproveFast

ApproveFast

Zaman ve mekandan bağımsız çalışabileceğiniz, işiniz ile ilgili tüm süreçleri istediğiniz yerden takip edebileceğiniz kişiselleştirilmiş ApproveFast mobil uygulaması ile tanışın!

 

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Her medyanın, sosyal medya olduğuna inanıyoruz. Aslında yaptığımız her şeyin kalbi, sosyal medyada atıyor.

 

Social Business

Social Business

Social Business, bir grup insanı işe değer katmaları için bir araya getiren organizasyondur.

 

eTicaret (B2C/B2B)

eTicaret (B2C/B2B)

Her sektördeki ve ölçekti iş modelleri için kullanılabilen, daha etkili satış imkanı sunan B2B ile B2C platformlar geliştiriyoruz.

 

Yatırımcı İlişkileri

Yatırımcı İlişkileri

Dijital çağ, işletmelerin maliyet etkin yatırımcı ilişkileri kanalları oluşturması için esnekliğiyle ihtiyaç duydukları etkin ve verimli iletişim kurmasına olanak sağlar.

 

CRM

CRM

İş yürütüyor ve büyümeye devam etmesini planlıyorsanız daha fazlasını daha az zamanda yapmak için CRM’e ihtiyacınız var.

 

SEO / SEM

SEO / SEM

Arama motoru sonuçlarındaki konumu geliştirme hedefi doğrultusunda web sitesinin kurulum ve pazarlama süreci.

 

Online Video

Online Video

Online video; etkili, interaktif ve hedef odaklı mesajın iletimi için hızla gelişen güçlü bir içerik yöntemi.

 

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlama müşterileriniz ve işiniz arasındaki ilişkiyi oluşturur.

 

Lokasyon Bazlı Pazarlama

Lokasyon Bazlı Pazarlama

Mobil cihazların sayısındaki artış ve mobil datanın tüketimiyle lokasyon daha da önemli hale gelmiştir.

 

Size Özel Çözümler

Size Özel Çözümler

Her şirket, kendine özgü ihtiyaçlara ve bazen de standart araçlar içinde uygunu bulunamayan çözümlere sahiptir.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner