X
X
X
 
Dijital Pazarlama

Şirketlere interaktif Gerçek Zamanlı Web ve Sosyal Medyanın ticari potansiyelini somut sonuçlara dönüştürme konusunda yardımcı olmak üzere; pazarlama ve dijital iletişim stratejilerini planlıyor, kuruyor ve koordine ediyoruz.

 
Dijital Pazarlama

Tüketiciye ulaşmak, gün geçtikçe daha da karmaşık bir hal alıyor.

Müşterilerinize ulaşacağınız kanal sayısı, neredeyse bir gecede artıyor. Kanallar, kendini dönüştürüyor.

Tüketiciye ulaşmak, gün geçtikçe daha da karmaşık bir hal alıyor. Müşterilerinize ulaşacağınız kanal sayısı, neredeyse bir gecede artıyor. Kanallar, kendini dönüştürüyor. Bu değişken çevrede dijital, dönüşümün merkezinde yer alıyor. Gittikçe genişleyerek daha derin ve daha kompleks olmaya başlıyor.

LuckyEye'da zamanımızın çoğunu, bu değişken çevreyi anlamakla geçiriyoruz. Yeni platform ve teknolojilere ayak uydurarak, yeni trendleri izleyip; edindiğimiz tüm bu bilgileri, her gün tamamladığımız 100'den fazla projeye aktarıyoruz. (Referanslarımıza baktınız mı?) Farklı yetkinliklere sahip deneyimli ekibimiz, müşterilerimize gerekli katkıyı sağlayabilmek için birlikte çalışma ortamları yaratmaya odaklanıyor.

Akredite profesyonellerin işbirliği içerisinde olduğu, Türkiye'deki en geniş çoklu disipline sahip ve entegre ekibi oluşturduk. Uzmanlarımız, müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde, pazar hassasiyetini ve marka itibarını da göz önüne alarak : Portallardan e- ticarete, arama motoru pazarlamasından dijital reklamcılığa ve Sosyal Medyaya kadar dijital medyanın tüm imkanlarını kullanarak iş yapabilecelek yetkinlikteler.

Şirketlere interaktif Gerçek Zamanlı Web ve Sosyal Medyanın ticari potansiyelini somut sonuçlara dönüştürme konusunda yardımcı olmak üzere; pazarlama ve dijital iletişim stratejilerini planlıyor, kuruyor ve koordine ediyoruz.

Size Dijital Pazarlama Yol Haritası hakkında daha fazla bilgi vermemiz için lütfen bize ulaşın.

Dijital Strateji Sosyal Zeka Web Varlığı
İçerik Pazarlama Network’e Kulak Vermek Siteler ve Portallar
SEM / SEO / SEA Marka İtibarı eTicaret
e-Mail Pazarlama Duyarlılık Analizi Hassas Pazarlama
Display Reklamcılık Öngörülü Pazarlama Online Yarışmalar
Web Analizi Rekabet Analizi Anketler / Web Araştırmaları
Viral & WOM Pazarlama Tüketici İçgörüsü Topluluk Yönetimi
Mobil Pazarlama Online PR Müşteri Deneyimi
Link Kurulumu Sosyal Topluluk İçerik Pazarlama
Sosyal Medya Reklamları Coğrafi Hedefleme Sosyal Medya Pazarlama
Inbound Kampanyaları Potansiyel Müşteri Yaratma  

 

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner