X
X
X
 
LuckyEye Cognitive

İş hayatı, kognitif teknolojiler ile yeniliklere adım atarken LuckyEye Cognitive de bu alanda işe daha fazla değer katmak için çalışıyor. Geleceğin iş modelini, bugünden size sunuyor.

 
LuckyEye Cognitive

Yepyeni bir kognitif iş çağına adım atma zamanı!

Müşteri ve çalışan deneyimi artık değişiyor!

LuckyEye Cognitive Müşteri Ve Çalışan Deneyimini Dönüştürüyor!

Dünya, yapay zekâ teknolojileri ile yeniden tasarlanıyor. LuckyEye, bu doğrultuda LuckyEye Cognitive çözümleri ile iş dünyası için cognitive computing çözümlerini sunuyor.

Hayatımız; yapay zekâ, machine learning ve cognitive computing gelişmeleri ile yeni serüvenlere doğru yol alırken iş dünyasında çalışma şekillerinden pazarlama teknolojilerine kadar sıra dışı pek çok dönüşüm gerçekleşiyor. Şirketinizin ürün veya servislerinde cognitive avantajı sağlamak, geleceğin iş modelini bugünden size sunuyor. LuckyEye Cognitive ekibi olarak cognitive computing trendlerinden yapay zekâ gelişmelerine kadar pek çok yeniliği takip ederek uygulamaya geçiriyoruz.

Machine Learning nedir?

Machine Learning (ML) yani Makine Öğrenmesi, bilgisayarın bilgiyi öğrenmesi için olanak sunan çalışma alanıdır. Yapay zekâ tekniklerini uygulayan bir yazılımın kullanılması ile bilgisayarın kendi performansını geliştirmesi ve mevcut verilerden çıkarım yapması söz konusudur.

Cognitive Computing nedir?

Cognitive Computing; Türkçe’de bilişsel bilişim, kognitif bilişim, bilişsel işlem veya kavrama becerisine sahip bilişsel yaklaşım gibi ifadeler ile kullanılmaktadır. İnsan, idrak etmeyi doğal şekilde yaparken kognitif sistemler, insan mantığını taklit ederek düşünce şekline öykünür.

LuckyEye Cognitive çözümleri hangileri?

İş hayatı, kognitif teknolojiler ile yeniliklere adım atarken LuckyEye Cognitive de bu alanda işe daha fazla değer katmak için çalışıyor. LuckyEye Virtual Assistant (LEVA), LuckyEye Cognitive tarafından kognitif müşteri deneyimi sunmak için tasarlanan sanal bir asistan olarak çalışıyor. IBM’in Watson servis altyapısı ile desteklenen LEVA, müşterilerinizin markanızı daha inovatif şekilde deneyimlemesi için rehberlik ediyor. Marka özelinde müşterilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına cevap veren özel bir deneyim sunuyor.

Leva’nın pek çok kullanım alanı bulunuyor. Bunlardan biri de LEVA İşinizde... Kognitif Çalışma Asistanı olarak etkinlik oluşturmadan, aktivite açmaya, dosya aramadan, toplantı salonu ayarlamaya kadar pek çok iş konusunda çalışanlarınıza asistanlık ediyor. Çalışanlarınıza cognitive computing teknolojileri ile avantajı sağlamak, iş yerinizi ve çalışma şeklini dönüştürmek için yeni bir iletişim avantajı sağlıyor. IBM Watson servis altyapısı ile desteklenen Office 365 ve IBM Connections 6.0 ile entegre kognitif çalışma asistanı LEVA İşinizde, çalışanlarınızın işinizi daha verimli ve etkili şekilde yönetmesi için rehberlik ediyor.

Nasıl Geçiş Sağlarım?

LuckyEye Cognitive çözümlerini, şirketinizin dijital marketing stratejilerine veya çalışan deneyimine entegre ederek cognitive computing avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ne Katkı Sağlar?

LuckyEye Cognitive çözümleri ile müşteri ve çalışan deneyimi artık değişiyor:

  • Doğal dilde konuşan,
  • Verileri analiz eden,
  • Sorularınızın cevaplarını veren,
  • Yeni bakış açıları sağlayan,
  • Bilgiden beslenen,
  • Uzmanlıklara katkıda bulunan,
  • Tüm departmanlarda tam verimlilik sunan,
  • Zamandan tasarruf sağlayan,
  • Adapte olan,
  • İnsanlar ile insana benzer şekilde etkileşime geçen yepyeni bir bilişsel iş çağının kapılarını aralıyor.  

Nasıl Edinirim?

LuckyEye Cognitive avantajlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçin, süreçlerinizi değerlendirelim ve size uygun çözümlere birlikte karar verelim.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner