X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

Pam Chandor ile 2014 Social Business Trendleri

IBM Global Satış Başkan Yardımcısı Pam Chandor, geçtiğimiz sene LuckyEye ile Social Business iş yöntemlerini paylaşmıştı. IBM BusinessConnect 2014 etkinliğinde LuckyEye CEO'su Tolga Artan ile tekrar bir araya gelen Chandor, geçen bir sene boyunca Social Business ile iş hayatının dönüşümünün nasıl olduğunu, 2014 Social Business trendlerini ve organizasyonlara olan etkisini Tolga Artan'a aktardı. 

Pam Chandor, iş hayatında sosyalleşmenin önemini vurgularken işimizi de buna göre dönüştürmemiz gerektiğini belirtti. Chandor, sosyalin önemini şöyle ifade etti: "Dünyada yalnızca iki insan olduğundan beri sosyaliz. Dijital, daha fazla birbirimize bağlanmamıza daha fazla sosyalleşmemize ve gerçekten sosyalle daha fazla iş yapmamızı sağlıyor. Müşterinin bakış açısından bakacak olursak insanlar geçmişte sadece milenyum kuşağının sosyalleştiğini düşünüyordu. Fakat şimdi müşteriler, sosyal olmayı ve işlerinin sosyal olmasını bekliyor. Yaşınız ne olursa, olsun ve görüyorum ki sosyal, hayatımızın ve toplumumuzun her bölümünde yer alıyor"

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner