X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

2018 UX Alive Konferansında LEVA, Ziyaretçilerin ve Katılımcıların Sorularını Yanıtladı  


LEVA, Profesyonel Hayattaki Alışkanlıklarınızı Kolaylaştırarak Ziyaretçilerinizle Daha Verimli Etkileşim Kurmanızı sağlar.

Geçtiğimiz günlerde dördüncüsü düzenlenen kullanıcı Deneyimi odaklı UX Alive Konferansı, farklı ülkelerden gelen katılımcılar ve ziyaretçilerle Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşti. Avrupa ve Türkiye’de gerçekleşen en büyük kullanıcı deneyimi odaklı konferansa, birbirinden değerli kullanıcı deneyimi uzmanı katıldı.

Konferans süresi boyunca, Kullanıcı deneyimi tasarımları, Hikaye anlatma, Bilgi mimarisi, Kullanılabilirlik, Kullanıcı arayüzü tasarımı, Etkileşim tasarımı, İçerik stratejisi, Dijital psikoloji, Optimizasyon, Deneyim tasarımı, Deneyim ve ürün pazarlaması, Hizmet tasarımı ve daha fazlası ile ilgili sunumlar, dünyaca ünlü kullanıcı deneyimi uzmanları tarafından gerçekleştirildi. Ayrıca uzmanlar gün boyunca birbirinden farklı konularda workshoplar vererek ziyaretçilerin deneyim dolu iki gün geçirmesini sağladı.

Konferansın yanı sıra bir çok teknoloji şirketi, fuaye alanındaki standlarda ürün deneyimi yaşatma fırsatı sunarak, ziyaretçilerin yeni teknolojiler hakkında bilgi almasını sağladı.

Kullanıcı deneyimi ve yapay zeka alanında etkin çözümler sunan LuckyEye da yapay zeka teknoloji ürünü LEVA ile UX Alive konferansına katılan firmalar arasında yer aldı. LEVA(LuckyEye Sanal Asistan), IBM Watson Marketing standında katılımcıların ve ziyaretçilerin Watson Customer Experience Analytics, Campaign Automation ve Content Hub ürünü hakkındaki sorularına Türkçe yanıt verdi.LEVA (LuckyEye Virtual Assistant) ve Gelecek

Söz konusu başarılı bir kullanıcı deneyimi oluşturabilmek olunca, kullanıcıları iyi tanımanın önemini hepimiz biliyoruz.

Her geçen gün artan veri ile beslenen otomasyonların, yapay zeka teknolojisi ile gelecekte kullanıcı deneyimini çok daha yüksek seviyelere çıkartacağını tahmin etmek pek de zor değil.

Mesela, kullanıcı deneyimini kognitif yapıda verdiği cevaplarla sağlayarak UX Alive’da stand asistanı olarak yer alan LEVA, belki de önümüzdeki konferanslarda katılımcı olarak yer alacak ve bizlerle kullanıcı deneyimi ile ilgili analizleri paylaşarak, daha verimli kullanıcı deneyimi planları oluşturmamız için ihtiyacımız olan kritik noktalardan bahsedecek. Kim bilir…

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner